Tutaj jesteś Aktualności Powiatowe eliminacje do...

Aktualności

23-04-2014

Powiatowe eliminacje do Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

Zdjęcie Artykułu

15.04.2014r. w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 im. Władysława Korżyka w Rykach odbyły się Powiatowe Eliminacje Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Głównym organizatorem było Starostwo Powiatowe w Rykach i Powiatowa Komenda Policji w Rykach.

Do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły reprezentujące szkoły ponadgimnazjalne Powiatu Ryckiego:

 

1. ZSZ Nr 1 im. Władysława Korżyka w Rykach (klasa 2bt) - opiekun Grzegorz Kornas,

 

2. ZSZ Nr 1 im. Władysława Korżyka w Rykach (klasa 3bt) - opiekun Sławomir Ziarek,

 

3. I Liceum Ogólnokształcące w Rykach - opiekun Monika Bąkała,

 

4. ZSZ Nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Dęblinie - opiekun Małgorzata Wirkowska,

 

Zawodnicy w ramach Turnieju mieli do przejścia cztery konkurencje: test z przepisów ruchu drogowego, udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej, OC pojazdu oraz jazda sprawnościowa samochodem z Talerzem Stewarta.

 

Po zakończeniu wszystkich konkurencji zwycięzcą została drużyna ZSZ Nr 1 im. Władysława Korżyka w Rykach (klasa 2bt) pod opieką Grzegorza Kornasa w składzie: Mariusz Grzelak, Adam Kasperski i Grzegorz Pawlak.

 

Kolejne miejsca zajęli reprezentanci ZSZ Nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Dęblinie, oraz druga drużyna ZSZ Nr 1 im. Władysława Korżyka w Rykach.

 

Dla trzech pierwszych zespołów zostały wręczone puchary, dyplomy oraz nagrody indywidualne ufundowane przez Powiat Rycki.

 

Zwycięska drużyna będzie reprezentantem Powiatu Ryckiego na Eliminacje Wojewódzkie, które odbędą się w Lublinie w dniu 24.05.2014 roku.

 

Powiatowe eliminacje do Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

Powrót