Tutaj jesteś Aktualności Uwaga: Konkurs z okazji jubileuszu...

Aktualności

22-05-2014

Uwaga: Konkurs z okazji jubileuszu 15-lecia Powiatu Ryckiego

Zdjęcie Artykułu

Szanowni Państwo, w tym roku obchodzimy jubileusz 15-lecia Powiatu Ryckiego. To święto Wszystkich mieszkańców ziemi ryckiej - zarówno tych młodszych jak i tych starszych.

Z tej wyjątkowej okazji Starostwo Powiatowe w Rykach organizuje Konkurs na najlepszą prezentację multimedialną lub film dotyczący „15-lecia Samorządu Powiatu Ryckiego”. Przedsięwzięcie skierowane jest do uczniów szkół gimnazjalnych  i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu ryckiego.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy dostarczyć do Starostwa Powiatowego w Rykach ul. Leona Wyczółkowskiego 10A do dnia 6 czerwca 2014 r., film lub prezentację na płycie CD/DVD wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym, z dopiskiem na kopercie „15-lecie Samorządu Powiatu Ryckiego”. Tematyka prac musi być powiązana ze zmianami, jakie zaszły w życiu społecznym, kulturalnym i gospodarczym oraz przemianami, które nastąpiły na terenie powiatu ryckiego po reformie samorządowej oraz dzięki integracji naszego kraju z krajami Unii Europejskiej. Szczegóły uczestnictwa w konkursie określa Regulamin Konkursu, który wraz z formularzem zgłoszeniowym możecie Państwo pobrać poniżej.

 

Regulamin Konkursu, Karta Zgłoszenia

 

            Ogłoszenie wyników konkursu oraz prezentacja nagrodzonych prac, nastąpi 18 czerwca 2014 r. podczas imprezy pn. „Piknik Samorządowy - nowoczesna promocja miejscowości - uczymy się samorządności”, która odbędzie się przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Rykach w godz. od 10.00 do 18.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu oraz odwiedzających nasz region gości, do wzięcia udziału w imprezie i wspólne świętowanie jubileuszu 15-lecia Powiatu Ryckiego.

 

Powrót