Tutaj jesteś Aktualności Trzecie rokowanie na sprzedaż działki...

Aktualności

04-07-2014

Trzecie rokowanie na sprzedaż działki wraz z zbudowaniami

Zdjęcie Artykułu

Zarząd Powiatu w Rykach informuje, że Powiat Rycki posiada do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość położoną w Rykach przy ul. Żytniej 22. Nieruchomość oznaczona w ewidencji gruntów miasta Ryki nr 4368/11 o pow. 0,1935 ha zabudowana jest budynkiem dwu kondygnacyjnym z poddaszem użytkowym o pow. użytkowej 304,70 m ²

 

 

oraz budynkiem parterowym - zespołem garaży i pomieszczeń gospodarczych o pow. 136,12 m² murowanym metodą tradycyjną, dach jednospadowy kryty papą w skład nieruchomości wchodzi również plac postojowo - manewrowy w części utwardzony.

 

 Budynek jest zbudowaną metodą tradycyjną ściany murowane, dach czterospadowy kryty blachą ocynkowaną. Budynek wyposażony w instalacje wodociągową, kanalizacyjną, sanitarną, ciepłej wody, centralnego ogrzewania, elektryczną, oświetleniową i odgromową. Wentylacja grawitacyjna i mechaniczna, ogrzewanie - centralne z własnego pieca gazowego. Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych poprzez wjazd pochylnie, wejścia do budynku, wewnątrz budynku sanitariat i winda.

 Wszelkie dodatkowe informacje o przedmiocie sprzedaży i warunkach rokowań można uzyskać w siedzibie Starostwa Powiatowego w Rykach przy ul. Wyczółkowskiego 10A, 80-500 Ryki - Wydział Rozwoju i Zarządzania Mieniem Powiatu, pokój 213.

Ogłoszenie o rokowaniach znajduje się również na stronie internetowej www.spryki.lubelskie.pl.

Szaczegółowe informacje poniżej: 

Ogłoszenie Przetargowe

Uchwała Zarządu Powiatu w Rykach 

Trzecie rokowanie na sprzedaż działki wraz z zbudowaniami

Powrót