Tutaj jesteś Aktualności Życzenia z okazji Dnia Edukacji...

Aktualności

14-10-2015

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej 2

Zdjęcie Artykułu

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w imieniu Rady i Zarządu Powiatu Ryckiego składamy Nauczycielom, Pedagogom i Wszystkim pracownikom placówek oświatowych, najserdeczniejsze życzenia i podziękowania za codzienną pracę, poświęcenie i serce wkładane każdego dnia w wychowanie młodych mieszkańców Naszego Powiatu.

Wasz trud i zaangażowanie są nieocenione. Słowa wdzięczności, które dziś kierujemy do Państwa, są zaledwie namiastką głębokiego szacunku, jakim jesteście Państwo otaczani przez wszystkich mieszkańców Powiatu Ryckiego.

Wasza mądrość stanowi ważny punkt odniesienia dla młodego pokolenia - jesteście nie tylko przewodnikami po tajnikach wiedzy, ale także, coraz częściej wyznacznikiem granic  i zasad, jak również ostoją w trudnych chwilach.

W tym szczególnym dniu składamy wyrazy uznania, wdzięczności i szacunku również na ręce nauczycieli emerytów. Szanowni Państwo, przez lata kształtowaliście charaktery wielu pokoleń młodych ludzi, przygotowując ich do godnego i umiejętnego życia we współczesnym świecie. Efekty Państwa pracy są powodem do dumy dla wszystkich mieszkańców Powiatu Ryckiego.

Z okazji Waszego święta, życzymy Wam Szanowni Państwo, radości i satysfakcji z pracy, dumy z wychowanków i powodzenia w życiu osobistym.

                                                                                      Z wyrazami najwyższego szacunku

                                                  Przewodnicząca Rady Powiatu                                   Starosta Rycki

                                                      Hanna Czerska-Gąsiewska                                 Stanisław Jagiełło

Powrót