Tutaj jesteś Aktualności Życzenia z okazji Dnia Pracownika...

Aktualności

27-01-2016

Życzenia z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia

Zdjęcie Artykułu

Z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia składamy serdeczne gratulacje i życzenia Wszystkim Pracownikom Powiatowego Urzędu Pracy. Pełnicie Państwo bardzo ważną misję dla rozwoju społeczeństwa na polskim rynku pracy. Realizujecie swoje obowiązki poprzez inicjowanie wielu przedsięwzięć, nowatorskich rozwiązań i koordynację licznych programów, mających na celu podjęcie zatrudnienia przez osoby bezrobotne.

 Kształtowanie polityki lokalnego rynku pracy jest niezwykle trudnym przedsięwzięciem i wielkim wyzwaniem, szczególnie współcześnie, gdy wzmożony jest międzynarodowy przepływ pracowników, wśród których są także mieszkańcy powiatu ryckiego.

Sprawne funkcjonowanie służb zatrudnienia wymaga perfekcyjnej koordynacji wielu złożonych działań. Nakłada to na pracowników wszystkich szczebli obowiązek profesjonalizmu, zaangażowania i odpowiedzialności, a także wrażliwości. To trudna służba, która musi sprostać ogromnym wyzwaniom i oczekiwaniom.

Dziękujemy za wysiłek wkładany w poszukiwanie rozwiązań trudnych problemów współczesnego rynku pracy.

Życzymy, by wykonywana praca dawała Wam jak najwięcej radości, była powodem do satysfakcji z dobrze spełnionego obowiązku i źródłem uznania nie tylko ze strony klientów, ale także całej społeczności powiatu ryckiego.

Z wyrazami szacunku

 

                                                                    Przewodnicząca Rady Powiatu                 Starosta Rycki

                                                                         Hanna Czerska-Gąsiewska                  Stanisław Jagiełło 

Powrót