Tutaj jesteś Aktualności Uczniowie ZSZ nr 2 w Dęblinie w ''The...

Aktualności

22-09-2016

Uczniowie ZSZ nr 2 w Dęblinie w ''The Voice of Poland'' – oglądajcie w październiku

Zdjęcie Artykułu

Większość z nas nie lubi poniedziałku. Kiedyś o tym pechowym dniu tygodnia powstała nawet komedia... jednak poniedziałek – 12 września 2016 r. okazał się dla uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie zupełnie inny. Tego dnia przekonali się na żywo jak działa magia telewizji, urok sceny, blask reflektorów i specjalne efekty dźwiękowe - wzięli udział w nagraniu odcinka programu ''The Voice of Poland'' – Bitwy w ATM Studio w Warszawie. Opiekę nad klasami sprawowały: D. Madejska, A. Skowron, A. Wiśniewska, M. Zagożdżon.

W budynku ATM pojawili się po godzinie 12, gdzie po szybkiej rejestracji stanęli w kolejce do studia. Niestety, na skutek przeciągających się prób i problemów technicznych przyszło im postać w niej dwie godziny. Czas ten wykorzystali na integrację z innymi uczestnikami oraz na wypatrywaniu ''gwiazd'', które co jakiś czas pojawiały się na korytarzu.

W studio przywitała ich Pani Animator, która, jak sama o sobie powiedziała, miała za zadanie "rozkręcić imprezę". W trakcie nagrania mieli niepowtarzalną okazję posłuchać talentów wokalnych, zobaczyć ''od kuchni'', jak wygląda kręcenie telewizyjnego show, przyjrzeć się pracy trenerów, znanych artystów, w tym przypadku byli to: Tomson i Baron z zespołu Afromental, Andrzej Piaseczny, Natalia Kukulska i Maria Sadowiska. Nie mogli też przejść obojętnie koło prowadzących: Tomasza Kamela i Macieja Musiała. 

Czas spędzony na planie uświadomił nam, jak długo i intensywnie musi pracować sztab ludzi, byśmy mogli zobaczyć dwugodzinny program telewizyjny – opowiadają uczestnicy wyjazdu - Do domów wróciliśmy zmęczeni, z bolącymi od klaskania dłońmi, ale zadowoleni z naszej telewizyjnej przygody.Bawiliśmy się rewelacyjnie, a możliwość poznania świata telewizji z innej strony była świetną lekcją. 

 

więcej zdjęć na https://www.facebook.com/zsz2deblin/photos/?tab=album&album_id=1157330340956445

 

Tekst/Foto ZSZ nr 2 w Dęblinie 

UCZNIOWIE ZSZ NR 2 W DĘBLINIE W ''THE VOICE OF POLAND''

Powrót