Tutaj jesteś Aktualności Konferencję pn. „W sieci –...

Aktualności

28-09-2016

Konferencję pn. „W sieci – ekologicznie i zdrowo”,

Zdjęcie Artykułu

,,Nikt nie chce być przeciętny ….” tymi słowami Starosta Rycki Stanisław Jagiełło rozpoczął Konferencję pn. „W sieci – ekologicznie i zdrowo”, która odbyła się w dniu 22 września 2016 roku w Centrum Ogrodniczym „Daglezja na Zielonej” w Rykach.

Wśród zaproszonych gości byli: uczestnicy konkursu na najpiękniejszy ogród na terenie Powiatu Ryckiego, nauczyciele, którzy podjęli wielogodzinny trud wspólnego uczenia się w sieci ,,Motywacja zewnętrzna i wewnętrzna dziecka” jak również  dyrektorzy placówek oświatowych wszystkich typów z powiatu zainteresowani przekazywaniem swoim uczniom zasad zdrowego trybu życia w zgodzie z naturalnym środowiskiem. Swoim udziałem zaszczycili nas również: Elżbieta Mitura – przedstawiciel Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie oraz Sebastian Płonka – przedstawiciel Kuratorium Oświaty w Lublinie – Wojewódzki Koordynator Szkół Promujących Zdrowie.

Konferencja była wyrazem podziękowania, tym co chcą nieustannie wyznaczać i osiągać cele, rozszerzać horyzonty swojego umysłu, ale też okazją zaproszenia innych nauczycieli, do nowego zadania w sieci samodoskonalenia ,, Uczeń z ADHD” i pracy na rzecz edukacji ekologiczno – zdrowotnej. Ekologiczny poczęstunek dla uczestników Konferencji przygotowali uczniowie Koła Fascynacji Kulinarnych z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im. Leona Wyczółkowskiego w Rykach.

Starostwo Powiatowe w Rykach składa serdecznie podziękowania za pomoc przy organizacji Konferencji  Państwu Małgorzacie i Arturowi Maj – właścicielom Centrum Ogrodniczego Daglezja na Zielonej, Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Dęblinie, Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Rykach oraz społeczności szkolnej Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im. Leona Wyczółkowskiego w Rykach.

Konferencję pn. „W sieci – ekologicznie i zdrowo”,

Powrót