Tutaj jesteś Aktualności Pożegnalna wizyta Komendanta...

Aktualności

29-11-2016

Pożegnalna wizyta Komendanta Powiatowego Policji w ZS w Sobieszynie 

Zdjęcie Artykułu

24 listopada 2016 r. z pożegnalną wizytą w Zespole Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie gościł Komendant Powiatowy Policji w Rykach- nadkom. Marek Tchórz, który z dniem 1 grudnia żegna się z Rykami i rozpoczyna służbę w Kraśniku.

 

 

Odchodzący Komendant, razem ze Starostą Ryckim Stanisławem Jagiełło i dyrektorem Zespołu Szkół Krzysztofem Ślósarzem w styczniu 2016 r. podpisali porozumienie, które umożliwiło funkcjonowanie  klasy policyjnej w Sobieszynie-Brzozowej.

Oddelegowanie policjantów do pracy z młodzieżą, udział w szkolnych i lokalnych uroczystościach to pierwsze zauważalne efekty współpracy. W październiku br. klasa policyjna miała możliwość zwiedzenia nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Rykach.

Nadkom. Marek Tchórz, na uroczystym apelu stwierdził, że: szkoła którą wybrali uczniowie, niezależnie od drogi którą wybiorą w życiu, może ich nauczyć obowiązkowości i dyscypliny (…) Kto wie- dodał, może wśród Was są moi następcy.

Podziękowania za współpracę i życzenia złożył na ręce odchodzącego Komendanta dyrektor szkoły Krzysztof Ślósarz, wyrażając nadzieję, że współpraca między szkołą a Komendą Powiatową Policji  w Rykach będzie kontynuowana w następnych latach.

Wojciech Niedziółka

 

Pożegnalna wizyta Komendanta Powiatowego Policji w ZS w Sobieszynie 

Powrót