Tutaj jesteś Aktualności Nowy zwierzchnik Komendy Powiatowej...

Aktualności

05-12-2016

Nowy zwierzchnik Komendy Powiatowej Policji w Rykach

Zdjęcie Artykułu

1 grudnia 2016 r. w Komendzie Powiatowej  Policji w Rykach odbyła się uroczystość wprowadzenia na stanowisko nowego Komendanta Powiatowego mł. insp. Kazimierza Kulę. Jednocześnie odbyło się pożegnanie dotychczasowego Komendanta ryckiej komendy nadkom. Marka Tchórza.

Wśród zaproszonych na uroczystość gości obecni byli Starosta Rycki Stanisław Jagiełło, Burmistrz Ryk Jarosław Żaczek, Burmistrz Miasta Dęblina Beata Siedlecka, wójtowie, przedstawiciele sądu, prokuratury, służb współpracujących z Policją oraz kadra kierownicza KPP w Rykach.

I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie insp. Sławomir Zagojski, który wprowadził na to stanowisko mł. insp. Kazimierza Kulę podkreślił, że jest to osoba doświadczona na stanowiskach kierowniczych, która wysoko stawia poprzeczkę. Zaznaczył jednak stawia ją przede wszystkim sobie, a dopiero w dalszej kolejności innym. 

Mł. insp. Kazimierz Kula pracuje w Policji od 22 lat. Przez ostatnie trzy lata pełnił funkcje Komendanta Powiatowego Policji w Kraśniku. W poprzednich latach był także Komendantem Powiatowym Policji w Puławach. Wszyscy życzyli komendantowi dalszych sukcesów i zadowolenia z pracy.

Tekst/Foto Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie

Nowy zwierzchnik Komendy Powiatowej Policki w Rykach

Powrót