Tutaj jesteś Aktualności DZIEŃ KOBIET U KICKIEGO

Aktualności

10-03-2017

DZIEŃ KOBIET U KICKIEGO

Zdjęcie Artykułu

Niezwykle uroczyście obchodzono Dzień Kobiet w Zespole Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie-Brzozowej.

Już od samego rana w szkole widać był podekscytowanie. Biegający z z bukietami kwiatów i słodkościami panowie, odświętnie wystrojone panie- świadczyły o tym, że obchodzimy Dzień Kobiet.

Wspominając atrakcje dnia Klaudia Abramczyk z klasy 1LOa stwierdziła: panowie zaserwowali nam przepyszny tort z ogromną ilością bitej śmietany, zaś Klaudia Machnik i Aleksandra Latuszek z klasy ILOb stwierdziły że panowie zaskoczyli ich miłym upominkiem w postaci: lakieru do paznokci, błyszczyka i bransoletki przyjaźni. Było super……….

Wieczorem na mieszkańców internatu czekała niespodzianka: okolicznościowy występ przygotowany pod kierunkiem Agnieszki Ratyńskiej i Elżbiety Kosek. Przepiękne wiersze i żartobliwe sentencje dla licznie zgromadzonych pań deklamowali: Michał Żukiewicz, Krzysztof Daniewski, Mateusz Warpas, Jakub Królik i Sebastian Pasik a chwilę później nastąpił hit wieczoru i występ kabareciarzy. W skeczu „Jadzia i mężowie” Kabaretu Jurki&Smail swe aktorskie talenty potwierdzili: Paulina Świtaj, Michał Żukiewicz, Jakub Barszcz, Wojciech Majek i Piotr Sieczka. Salwy śmiechu towarzyszyły kolejnym scenom, a po zakończeniu występu, artyści nagrodzeni zostali gromkimi brawami. Po skończonym występie rozentuzjazmowana Diana Pawlak stwierdziła, że najbardziej podobała jej się kreacja Piotra Sieczki: jako Andrzej był genialny, jego słownictwo, ruchy świetnie pasowały do postaci, którą odgrywał.

Miłym akcentem kończącym uroczystości Dnia Kobiet, było wręczenie przez uczniów wychowawczyniom pięknych róż. Kwiatami obdarowane zostały również wszystkie mieszkanki internatu.

Wojciech Niedziółka

Zobacz galerę zdjęć https://www.facebook.com/pg/sobieszynbrzozowa/photos/?tab=album&album_id=1219060908142755

źródło: http://sobieszynbrzozowa.pl

Powrót