Tutaj jesteś Aktualności Świętujemy IV urodziny Pływalni...

Aktualności

14-04-2017

Świętujemy IV urodziny Pływalni Powiatowej w Rykach.

Zdjęcie Artykułu

22 kwietnia 2017 r. (sobota) zapraszamy do obchodzenia czwartych urodzin pływalni. Z tej okazji przygotowaliśmy szereg atrakcji: od rana będą czekały słodycze, w godzinach 14:00 – 16:00 dla młodych klientów i ich rodzin przygotowaliśmy urodzinowy blok gier i zabaw z nagrodami /kubki, czepki, drobne upominki od sponsorów/. Zabawy będą odbywały się w niecce do nauki pływania i w basenie pływackim, zaś dla najmłodszych w brodziku. O 15:30 zapraszamy wszystkich na zajęcia aqua fitnessu (w cenie biletu wstępu na basen).

W tym roku, dzięki hojności sponsorów - firm z Ryk, wśród wszystkich uczestników bloku urodzinowego rozlosujemy nagrody o łącznej wartości ponad dwóch tysięcy złotych: karnety wstępu na pływalnię 10 x 100 zł, 2 hulajnogi, 6 zestawów akcesoriów pływackich – torby basenowe, ręczniki, bidony, piłki. Losowanie nagród zaplanowaliśmy na godzinę 16:30. Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu jest czynne uczestnictwo w grach i zabawach na basenie.

O 17:00 wszystkich gości zapraszamy na słodką niespodziankę ufundowaną przez Pracownię Tortów Artystycznych SWEET z Ryk. Tort? A może coś innego. Aby się o tym przekonać musicie być z nami w sobotę.

Jednocześnie przypominamy o trwającej urodzinowej promocji – przez cały kwiecień wszystkie karnety są tańsze o 20%.

Tegoroczną imprezę wspierają: Zarząd Powiatu w Rykach, Spółdzielnia Mleczarska Ryki, FARBY WAROWNY Piotr Warowny, Ferma Drobiu Ryki Szewczyk & Błachnio, BGŻ PNB Paribas, Vollmer Basen Serwis, TRANSFON Krzysztof Pawłowski – przedstawiciel sieci PLAY, Agencja Reklamowa FIGARO. Patronat medialny nad przedsięwzięciem - Twój Głos Gazeta Powiatu Ryckiego.

Szczegóły przedsięwzięcia www.plywalniarycka.pl oraz w serwisie Facebook.

Sponsorom serdecznie dziękujemy i Wszystkich Państwa zapraszamy do świętowania razem z nami.

Świętujemy IV urodziny Pływalni Powiatowej w Rykach.Świętujemy IV urodziny Pływalni Powiatowej w Rykach.
Powrót