Tutaj jesteś Aktualności Życzenia z okazji Dnia Bibliotekarza...

Aktualności

05-05-2017

Życzenia z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek

Zdjęcie Artykułu

Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek składamy Państwu najserdeczniejsze podziękowania za dotychczasową pracę na rzecz rozwoju kultury i edukacji w środowisku lokalnym. Życzymy, aby podejmowane wciąż nowe działania przynosiły oczekiwane rezultaty, zaś wykonywana praca dawała radość i poczucie satysfakcji.

Biblioteki publiczne są odwiedzane przez różne grupy użytkowników, dla których coraz częściej stają się dogodnym miejscem nie tylko edukacji i poszukiwania informacji, ale także spędzenia wolnego czasu i rozwijania własnych zainteresowań. Niech, zatem to Święto będzie okazją do podkreślenia Waszej roli, zaangażowania i wysiłku, jaki wkładacie dla zapewnienia możliwości korzystania z szeroko rozumianej oferty kulturalnej.

Dziękujemy za serdeczność zaangażowanie i profesjonalizm w codziennej pracy. Te cechy powodują, że biblioteki mają zapewnione stałe miejsce w świecie kultury i nauki.

Życzymy Państwu dalszych sukcesów zawodowych, zrozumienia i docenienia ze strony lokalnej społeczności, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.


Z wyrazami szacunku i uznania
 
Przewodnicząca Rady Powiatu 
  Hanna Czerska-Gąsiewska   
Starosta Rycki   
Stanisław Jagiełło
 
     
 
Powrót