Tutaj jesteś Aktualności VI Edycja Konkursu na Najpiękniejszy...

Aktualności

13-07-2017

VI Edycja Konkursu na Najpiękniejszy Ogród w Powiecie Ryckim

Zdjęcie Artykułu

Wzorem lat ubiegłych już po raz szósty zapraszamy mieszkańców powiatu do wzięcia udziału w powiatowym konkursie na najpiękniejszy ogród w powiecie ryckim. Organizatorem konkursu jest Powiat Rycki w partnerstwie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie, Centrum Ogrodniczym Daglezja na Zielonej w Rykach oraz gazetą powiatu ryckiego „Twój Głos”.

Aby wziąć udział w konkursie należy po zapoznaniu się z regulaminem konkursu wypełnić zgłoszenie (do pobrania ze strony internetowej ryki.powiat.pl) i wraz z 10 zdjęciami ogrodu ( w tym jedno przedstawiające ogólny widok ogrodu) dostarczyć na nośniku elektronicznym np. płyta CD do Starostwa oraz przesłać pocztą elektroniczną z podaniem adresu uczestnika na adres zdrowie@ryki.powiat.pl w terminie do 31 lipca 2017 roku.

Po raz pierwszy w konkursie przewidziana jest nagroda specjalna przyznana dla ogrodu, który otrzyma największą liczbę głosów w głosowaniu internetowym za pośrednictwem strony www.ryki.powiat.pl. Głosowanie internetowe odbywać się będzie w dniach 4 – 17 sierpnia 2017 roku.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się w regulaminie, który jest dostępny na stronie internetowej ryki.powiat.pl

Konkurs jest dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie

 

Regulamin Konkursu na Najpiękniejszy Ogród w Powiecie Ryckim, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [416.44 KB]

Zgłoszenie do Konkursu na Najpiękniejszy Ogród w Powiecie Ryckim , plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [268.73 KB]

Powrót