Tutaj jesteś Aktualności Dzień Pracownika Socjalnego

Aktualności

29-11-2017

Dzień Pracownika Socjalnego

Zdjęcie Artykułu

Dzień Pracownika Socjalnego jest świętem wszystkich pracowników służb społecznych, a w szczególności pracowników socjalnych. Z tej okazji 28 listopada 2017 r. podczas sesji Rady Powiatu w Rykach, Hanna Czerska-Gąsiewska Przewodnicząca Rady Powiatu i Stanisław Jagiełło Starosta Rycki wręczyli okolicznościowe dyplomy przedstawicielom służb społecznych realizującym działania z zakresu pomocy socjalnej na szczeblu powiatowym.

Dziękujemy za Państwa oddanie i wysiłek na rzecz drugiego człowieka. Życzymy by Państwa praca była źródłem satysfakcji i radości, by nie zabrakło w niej ludzkiej życzliwości i entuzjazmu w podejmowaniu nowych wyzwań zawodowych. Przede wszystkim jednak życzymy Państwu zdrowia, bo ono daje siłę do działania, uśmiechu, który czyni świat piękniejszym i wytrwałości, z której rodzą się sukcesy – powiedział w trakcie spotkania Starosta Stanisław Jagiełło.

Dyplomy okolicznościowe z życzeniami dla wszystkich pracowników socjalnych przedstawiciele władz samorządowych powiatu ryckiego złożyli na ręce: Barbary Karst Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Leopoldowie, Justyny Szabłowskiej Kierownika Ośrodka Wsparcia w Leopoldowie, Teresy Flak Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Rykach oraz Bożeny Wasilewskiej Kierownika Warsztatów Terapii Zajęciowej w Rykach.

Powrót