Tutaj jesteś Aktualności Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w...

Aktualności

29-03-2018

Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Leopoldowie przeszła na emeryturę

Zdjęcie Artykułu

28 marca 2018r. podczas Sesji Rady Powiatu, samorządowcy oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Rykach pożegnali odchodzącą na emeryturę Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Leopoldowie, Panią Barbarę Karst.

Chwile takie jak ta powodują zwykle, że staramy się dokonać bilansu, podsumowania. Chcielibyśmy, by podsumowując swoją karierę, wzięła Pani pod uwagę, oprócz ciężkiej pracy, jubileuszy, awansów, chwil radosnych i smutnych, również inne czynniki. Jednym z nich jest wdzięczność wszystkich tych, którym pomagała Pani służąc swoją  wiedzą i doświadczeniem przez ponad cztery dekady. Przeżyła Pani wspólnie z samorządem powiatowym wiele różnych momentów i zawirowań. Zmieniały się strategie, koncepcje i cele. Dla Pani, niezależnie od tego, co działo się dookoła, zawsze najważniejsza była podstawowa zasada, a mianowicie uczciwość w pracy i dobro Pensjonariuszy. Dziękujemy za te piękne lata, za poświęcenie i oddanie, lojalność oraz trud włożony w codzienną pracę.
 
 
Na progu nowego etapu życia, życzymy Pani zdrowia i wielu sił niezbędnych do realizacji własnych marzeń i planów, a także pomyślności, przede wszystkim w życiu osobistym – powiedział Starosta Rycki Stanisław Jagiełło, dziękując wraz z Przewodniczącą Rady Powiatu Hanną Czerską-Gąsiewską, Pani Barbarze Karst za 41 lat pracy zawodowej, w tym 21 lat jako dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Leopoldowie.
 
 

Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Leopoldowie przeszła na emeryturę

Powrót