Tutaj jesteś Aktualności WOJEWÓDZKA AKCJA ZBIÓRKI KRWI W...

Aktualności

07-11-2018

WOJEWÓDZKA AKCJA ZBIÓRKI KRWI W RAMACH PIKNIKU PATRIOTYCZNEGO „SŁUŻYMY NIEPODLEGŁEJ”

Zdjęcie Artykułu

Popierając ideę honorowego krwiodawstwa zachęcamy wszystkich Mieszkańców Powiatu Ryckiego do aktywnego udziału w wojewódzkiej akcji zbiórki krwi, która odbędzie się w sobotę 10 listopada 2018 roku w godzinach 11:00 – 16:00 na terenie Targów Lubelskich przy ul. Dworcowej 1 w Lublinie w ramach organizowanego Pikniku Patriotycznego „Służymy Niepodległej”.

Akcja jest organizowana przez Wojewodę Lubelskiego w odpowiedzi na apel Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie oraz w związku ze zbliżającymi się obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.  
 
Intencją i celem organizatorów jest, aby podczas Pikniku udało się zgromadzić 100 osób chętnych do oddania krwi potrzebującym na 100-lecie odzyskania przez Polskę  niepodległości.
 
Zachęcamy wszystkich Państwa do aktywnego udziału w akcji.
 
Szczegółowe informacje dotyczące krwiodawstwa (kto może zostać dawcą, gdzie można oddać krew, jakie są przywileje krwiodawcy) można znaleźć na naszej stronie internetowej (zakładka: POWIAT - OCHRONA ZDROWIA – INFORMATORY - KRWIODAWSTWO) bądź pod linkiem:
 
Powrót