Tutaj jesteś Aktualności Życzenia z okazji Dnia Pracownika...

Aktualności

21-11-2018

Życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

Zdjęcie Artykułu

21 listopada obchodzimy Dzień Pracownika Socjalnego. To szczególna sposobność do przekazania wszystkim Państwu wyrazów uznania i podziękowań za zaangażowanie w prace na rzecz drugiego człowieka.

Praca socjalna to szerokie spektrum działań pomocowych. Ich adresatami są bezdomni, doznający przemocy, borykający się z uzależnieniami, dotknięci chorobą, niepełnosprawni, ubodzy i niezaradni. Dla wielu z nich pracownik socjalny jest jedyną osobą, która pochyla się nad ich życiowymi dramatami. To wielka odpowiedzialność i ciężka praca, do której potrzeba niezwykłych ludzi, takich jak Państwo. Dziękujemy za Waszą obecność w środowisku lokalnym, za profesjonalizm i aktywność w rozwiązywaniu problemów społecznych.
 
Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego składamy Państwu życzenia wszystkiego najlepszego w życiu osobistym i zawodowym. Życzymy by źródłem Waszej radości i satysfakcji z pracy były sukcesy ludzi, którym pomagacie przezwyciężyć życiowe trudności. Niech pomoc drugiemu człowiekowi stanie się dla Was prawdziwym spełnieniem i przyniesie satysfakcję rekompensującą trudy Waszej ciężkiej pracy.
 
Z wyrazami szacunku i uznania
 
Wicestarosta Rycki                            Starosta Rycki
            Dariusz Cenkiel                            Dariusz Szczygielski
 
Powrót