Tutaj jesteś Aktualności Z okazji 100. rocznicy powstania...

Aktualności

29-01-2019

Z okazji 100. rocznicy powstania Publicznych Służb Zatrudnienia składamy serdeczne gratulacje i życzenia Wszystkim Pracownikom Powiatowego Urzędu Pracy.

Zdjęcie Artykułu

Pełnicie Państwo bardzo ważną misję dla rozwoju społeczeństwa na polskim rynku pracy.

Realizujecie swoje obowiązki poprzez inicjowanie wielu przedsięwzięć, nowatorskich rozwiązań i koordynację licznych programów, mających na celu podjęcie zatrudnienia przez osoby bezrobotne.
 
Kształtowanie polityki lokalnego rynku pracy jest niezwykle trudnym przedsięwzięciem i wielkim wyzwaniem, szczególnie współcześnie, gdy wzmożony jest międzynarodowy przepływ pracowników, wśród których są także mieszkańcy powiatu ryckiego.
 
Sprawne funkcjonowanie służb zatrudnienia wymaga perfekcyjnej koordynacji wielu złożonych działań. Nakłada to na pracowników wszystkich szczebli obowiązek profesjonalizmu, zaangażowania i odpowiedzialności, a także wrażliwości. To trudna służba, która musi sprostać ogromnym wyzwaniom i oczekiwaniom.
 
Dziękujemy za wysiłek wkładany w poszukiwanie rozwiązań trudnych problemów współczesnego rynku pracy.
 
Życzymy, by wykonywana praca dawała Wam jak najwięcej radości, była powodem do satysfakcji z dobrze spełnionego obowiązku i źródłem uznania nie tylko ze strony klientów, ale także całej społeczności powiatu ryckiego.
 
Z wyrazami szacunku
 
Wicestarosta Rycki Przewodniczący Rady Powiatu  Starosta Rycki
Dariusz Cenkiel Piotr Łysoń Dariusz Szczygielski
Powrót