Tutaj jesteś Aktualności KONKURS NA MEM INTERNETOWY I ANIMACJĘ...

Aktualności

13-05-2019

KONKURS NA MEM INTERNETOWY I ANIMACJĘ GIF PN. „NARKOTYKI I DOPALACZE ZABIJAJĄ”

Zdjęcie Artykułu

Informujemy, iż Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji ogłosił konkurs, którego przedmiotem jest stworzenie MEMU internetowego i animacji w formie GIF, dotyczących zapobiegania i przeciwdziałania uzależnieniu od narkotyków i dopalaczy.

Temat konkursu brzmi: „Narkotyki i dopalacze zabijają”, a jego celem jest uświadamianie młodych ludzi o niebezpieczeństwie jakie niesie ze sobą uzależnienie od tychże substancji.
 
Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży, które nie ukończyły 18 roku życia. Mogą wziąć w nim udział osoby indywidualne lub zespoły składające się z maksymalnie trzech osób. Każdy uczestnik może nadesłać do konkursu maksymalnie 3 MEMY internetowe i 3 animacje w formacie GIF.
 
Prace zgłoszone do konkursu oceniać będzie komisja powołana przez dyrektora lub zastępcę dyrektora Departamentu Porządku Publicznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.
 
Termin przesyłania propozycji konkursowych został wydłużony i upływa dnia 6 czerwca 2019 roku.
 
Szczegóły konkursu zawarte są w regulaminie (załącznik dostępny do pobrania na stronie internetowej: razembezpieczniej.mswia.gov.pl; jak też dostępny poniżej).
 
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
 
Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.
 
Powrót