Tutaj jesteś Aktualności Życzenia z okazji zakończenia roku...

Aktualności

18-06-2019

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego

Zdjęcie Artykułu

Po wielu miesiącach nauki i wytężonej pracy dla całej Społeczności Szkolnej nadszedł czas wytchnienia i zasłużonego odpoczynku.

Drodzy Uczniowie, przypominacie dziś zawodników, którzy szczęśliwie dobiegli do mety. Po wielu miesiącach nauki i wytężonej pracy nadszedł czas wytchnienia. Życzymy Wam, aby czas wakacyjnej radości był okazją do odpoczynku oraz do przeżycia wspaniałych przygód. Jednocześnie prosimy, abyście w chwilach beztroskiego odprężenia byli czujni, uważni i przestrzegali zasad bezpieczeństwa.
 
Podziękowania za wysiłek, serce i odpowiedzialność w działaniach edukacyjnych, wychowawczych i opiekuńczych kierujemy do wszystkich Nauczycieli i Wychowawców. Doceniając Państwa codzienny trud i zaangażowanie, życzymy udanego odpoczynku, abyście w nowym roku szkolnym powrócili do pracy z nowymi zasobami sił i zapału.
 
Dziękujemy Rodzicom za kolejny rok współpracy ze szkołami i placówkami. Dzięki Państwa wsparciu i zaangażowaniu praca nauczycieli jest łatwiejsza i przynosi zamierzone rezultaty. Życzymy wszystkim Rodzicom spokojnych, wolnych od trosk wakacji i radości ze swoich dzieci.
 
Wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenia wspaniałych i bezpiecznych wakacji, niezapomnianych przeżyć i wrażeń oraz radosnego oczekiwania na spotkanie w nowym roku szkolnym.
 

Z wyrazami szacunku

Wicestarosta Rycki

Przewodniczący Rady Powiatu

Starosta Rycki

Dariusz Cenkiel

Piotr Łysoń

Dariusz Szczygielski

Powrót