Tutaj jesteś Aktualności Jubileusz 35-lecia Poradni...

Aktualności

13-09-2019

Jubileusz 35-lecia Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Dęblinie

Zdjęcie Artykułu

W tym roku Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Dęblinie obchodzi 35-lecie swojego istnienia. Z tej okazji 13 września 2019 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Dęblinie odbyła się uroczystość uświetniająca tej wyjątkowy jubileusz.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Samorządu Powiatu Ryckiego: Pan Dariusz Szczygielski Starosta Rycki, Pani Teresa Rayska Przewodnicząca Komisji Edukacji, Zdrowia i Problematyki Socjalnej oraz Pani Małgorzata Grzechnik Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury, Zdrowia i Spraw Społecznych.
 
Żyjemy w świecie ciągle nowych wyzwań i zagrożeń cywilizacyjnych, którym nie wszyscy są w stanie sprostać. Dotyczy to zarówno młodych, dopiero starających się rozpoznać świat, jak i starszych, usiłujących się w nim odnaleźć – powiedział w trakcie wystąpienia Starosta Rycki Dariusz Szczygielski - Wasza praca, którą należy nazywać misją, polega więc nie tylko na odnajdywaniu w ludziach ich potencjału i możliwości, ale przede wszystkim, na konstruowaniu jasnych dla nich drogowskazów. To zadanie niełatwe i mamy świadomość, że bez Waszego poczucia odpowiedzialności i rozumienia wagi tej służby, byłoby to zadanie niewykonalne.
 
Przedstawiciele Powiatu Ryckiego złożyli podziękowania oraz życzenia pracownikom i dyrekcji Poradni oraz przekazali na ręce Pani Dyrektor Magdaleny Piechota pamiątkowy grawer.

Jubileusz 35-lecia Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Dęblinie

Powrót