Tutaj jesteś Aktualności SZKOLENIA DOTYCZĄCE E-RECEPT,...

Aktualności

11-10-2019

SZKOLENIA DOTYCZĄCE E-RECEPT, E-SKIEROWAŃ ORAZ INTERNETOWEGO KONTA PACJENTA (IKP)

Zdjęcie Artykułu

Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia (CSIOZ) rozpoczyna cykl BEZPŁATNYCH szkoleń nt. e-recept, e-skierowań oraz Internetowego Konta Pacjenta (IKP dostępnego pod adresem pacjent.gov.pl).

Spotkanie w powiecie ryckim odbędzie się w środę, 30 października 2019 roku o godz. 12:00 w Świetlicy Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im. Leona Wyczółkowskiego w Rykach, ul. Wyczółkowskiego 10.
 
Kolejne spotkania odbywać się będą systematycznie we wszystkich powiatach województwa lubelskiego, a o ich terminach podmioty medyczne będą sukcesywnie informowane.
 
Do udziału w szkoleniach zapraszamy szczególnie lekarzy, lekarzy dentystów oraz pielęgniarki a także osoby odpowiedzialne za techniczną i informatyczną obsługę podmiotu leczniczego.
 
Przypominamy jednocześnie, że podmioty lecznicze mają obowiązek podłączenia się do Systemu P1 nie później niż do dnia 31 grudnia 2019 r. (art. 56 ustawy z dnia 28 kwietnia 2011 r. o systemie informacji w ochronie zdrowia). Od stycznia 2020 roku recepty będą wystawiane w postaci elektronicznej.
 
Uwaga!
 
Uprzejmie proszę o rejestrację zgłoszenia poprzez formularz pod adresem: https://szkolenia-ezdrowie.csioz.gov.pl/
 
lolo
Powrót