Tutaj jesteś Aktualności Podpisanie umowy na dostawę dwóch...

Aktualności

05-12-2019

Podpisanie umowy na dostawę dwóch ultrasonografów dla Szpitala Powiatowego w Rykach

Zdjęcie Artykułu

W dniu 27 listopada 2019 r. Powiat Rycki podpisał umowę z firmą KOSMED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kielcach, ul. Łazy 30A, 25-677 Kielce, na dostawę dwóch ultrasonografów – ultrasonografu stacjonarnego z 4 głowicami oraz ultrasonografu przenośnego z 3 głowicami - dla Szpitala Powiatowego w Rykach.

W imieniu Powiatu umowa została podpisana przez Starostę Ryckiego Pana Dariusza Szczygielskiego oraz przez Wicestarostę Ryckiego Pana Dariusza Cenkla, zaś w imieniu firmy Kosmed Sp. z o.o. przez Pana Stanisława Ostrowskiego. Umowa opiewa na blisko 292.950,00 zł brutto. Wykonawca wedle umowy jest zobowiązany do dostarczenia urządzenia do dnia 13 grudnia 2019 r.
 
W ramach umowy firma dostarczająca ultrasonografy jest zobowiązana również do dokonywania przeglądów, serwisów, napraw, realizacji uprawnień wynikających z gwarancji a także z udzieleniem Powiatowi Ryckiemu licencji na oprogramowanie do obsługi ultrasonografów. Ponadto według umowy przeszkoli personel Szpitala Powiatowego w Rykach w zakresie obsługi oferowanego asortymentu.

Podpisanie umowy na dostawę dwóch ultrasonografów dla Szpitala Powiatowego w Rykach

Powrót