Tutaj jesteś Gospodarka Aktualności Gospodarka Trzecia fotorelacja z największej od...

Aktualności - Gospodarka

04-10-2016

Trzecia fotorelacja z największej od 16 lat inwestycji drogowej Powiatu Ryckiego

Zdjęcie Artykułu

Roboty na tym największym projekcie drogowym rozpoczęły się w maju br. Przebudowa odejmuje całą drogę 1415L z Ryk do Kłoczewa i dalej przez Stare Zadybie, Stryj, Gęsią Wólkę, Sokolę do granicy powiatu ryckiego oraz drogę 1427L przez Rososz i część drogi od Leopoldowa do granicy gminy Ryki.

Postęp prac na dzień: 28.09.2016

- droga nr 1349L
Wykonano: poszerzenia jezdni do 5,5m., roboty bitumiczne (wyrównanie istniejącej nawierzchni mieszanką mineralno-bitumiczną  oraz warstwę ścieralną), pobocza z kruszyw łamanych oraz plantowanie poboczy gruntowych. Wykonano oznakowanie poziome i pionowe.

- droga nr 1427
Wykonano: poszerzenia jezdni do 5,5m., roboty bitumiczne (wyrównanie istniejącej nawierzchni mieszanką mineralno-bitumiczną  oraz warstwę ścieralną), pobocza z kruszyw łamanych oraz plantowanie poboczy gruntowych oraz wyremontowano dwa przepusty. Wykonano oznakowanie poziome i pionowe.

- droga 1419L i  1420L
Wykonano: poszerzenia jezdni do 5,5m, roboty bitumiczne (wyrównanie istniejącej nawierzchni mieszanką mineralno-bitumiczną wykonane w całości, pozostała do wykonania  warstwa ścieralna) oraz wyremontowano trzy przepusty pod drogami. Wykonano oznakowanie poziome i pionowe.

- droga 1415L
Wykonano remonty przełomów w jezdni. Wykonywano poszerzenia jezdni do 6m. Wyremontowano 5 przepustów pod drogą. Trwają roboty przy przebudowie skrzyżowania ul. Długiej z ul. Leśną w Kłoczewie. Wybudowano zjazdy z kostki brukowej na ul. Królewskiej w Rykach i trwa budowa chodnika. Wykonano frezowanie korekcyjne na ul. Królewskiej w Rykach. Trwa wyrównanie istniejącej nawierzchni mieszanką mineralno-bitumiczną.

Poniżej przedstawiamy Państwu fotorelację z robót.

Trzecia fotorelacja z największej od 16 lat inwestycji drogowej Powiatu Ryckiego

Powrót