Tutaj jesteś Gospodarka Aktualności Gospodarka KONFERENCJA „NLab: Nevada - Lubelskie...

Aktualności - Gospodarka

13-10-2017

KONFERENCJA „NLab: Nevada - Lubelskie acceleration bridge”

Zdjęcie Artykułu

Marszałek Województwa Lubelskiego oraz Gubernator Stanu Nevada mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w konferencji „NLab: Nevada - Lubelskie acceleration bridge”, która odbędzie się dnia 17 października 2017 r. w Lublinie.

 

Od dwóch lat, na mocy porozumienia, organizowane są dwustronne misje gospodarcze, których uczestniczą przedstawiciele nauki, biznesu oraz administracji. Sukcesy we współpracy polsko-amerykańskiej coraz częściej widoczne są w różnych sferach aktywności zarówno przedsiębiorców , jak i instytucji naukowo-badawczych.

Stany Zjednoczone utrzymują pozycję największej i najbardziej zaawansowanej pod względem technologicznym gospodarki na świecie. Dlatego konferencja i zaplanowane dyskusje panelowe będą doskonałą okazją do nawiązania relacji biznesowych z partnerami reprezentującymi jeden z najbardziej przyjaznych dla rozwoju biznesu stan w USA. Spotkanie w gronie ekspertów z całego świata pozwoli na prowadzenie dyskusji, która w świetle aktualnych perspektyw i oferty może zaowocować nowymi pomysłami i rozwiązaniami.

Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdą Państwo na stronie www.invest.lubelskie.pl

Ilość uczestników jest ograniczona!

Rejestracja dostępna jest pod linkiem: www.nlab2017.evenea.pl

Powrót