Targi i Konferencje

24-09-2015

Targi SMAKI REGIONÓW

Zdjęcie Artykułu

W dniach 19-20 września 2015r. w ramach realizacji projektu pn. „Wystartuj z biznesem - Promocja powiatu ryckiego narzędziem rozwoju lokalnego”, przedstawiciele Powiatu Ryckiego uczestniczyli w Targach SMAKI REGIONÓW w Poznaniu.

Na stoisku promocyjnym naszego regionu, znalazły się m.in. znane w całym kraju sery ze Spółdzielni Mleczarskiej w Rykach, wędliny z masarni Tomasza Korysia z Kłoczewa oraz owoce z gospodarstwa sadowniczego Marioli i Piotra Cąkała z Nowodworu. Stoisko przygotowali i obsługiwali nauczyciele i uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Dęblinie.  Młodzież pod czujnym okiem nauczycieli przygotowała również potrawy do degustacji dla wszystkich odwiedzających stoisko, wśród których znalazły się m.in. pierogi i gołąbki.
 
Targi SMAKI REGIONÓW są świętem miłośników tradycyjnej, polskiej żywności przyrządzanej według dawnych receptur.
 

Uczestnictwo Powiatu Ryckiego w Targach SMAKI REGIONÓW było elementem realizacji projekt „Wystartuj z biznesem - Promocja Powiatu Ryckiego narzędziem rozwoju lokalnego” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013,  Działanie 2.4 schemat B -  Marketing gospodarczy

Targi SMAKI REGIONÓW

Powrót