Tutaj jesteś Gospodarka Projekty Projekty z dofinansowaniem ze środków... RPO Wystartuj z biznesem - Promocja... Targi i Konferencje Europejska Konferencja Logistyczna...

Targi i Konferencje

10-10-2015

Europejska Konferencja Logistyczna ONECARGO w Katowicach

Zdjęcie Artykułu

W dniach 5-6 października 2015 r. przedstawiciele Powiatu Ryckiego w ramach realizacji projektu pn. „Wystartuj z biznesem - Promocja powiatu ryckiego narzędziem rozwoju lokalnego” uczestniczyli w Europejskiej Konferencji Logistycznej ONECARGO w Katowicach.

Nasz region reprezentowali: Mirosław Lentas - nauczyciel przedmiotów lotniczych w ZSZ nr 1  w Dęblinie, Marek Seredyn - nauczyciel przedmiotów kolejowych w ZSZ nr 1 w Dęblinie oraz Marek Czopek - właściciel firmy świadczącej usługi transportowe P.P.H.U. EUROPOL.
 
Głównymi tematami podczas konferencji były zagadnienia dotyczące wpływu infrastruktury i logistyki na rozwój gospodarki, przełożenia na jakość życia, wykorzystania usytuowania i atutów Polski oraz zrealizowanych już inwestycji. ONEKARGO to największe spotkanie branży TSL (transport- spedycja-logistyka) w Europie Centralnej.
 

Uczestnictwo Powiatu Ryckiego w Europejskiej Konferencji Logistycznej ONECARGO w Katowicach było elementem realizacji projekt „Wystartuj z biznesem - Promocja Powiatu Ryckiego narzędziem rozwoju lokalnego” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013,  Działanie 2.4 schemat B -  Marketing gospodarczy

Europejska Konferencja Logistyczna ONECARGO

Powrót