Tutaj jesteś Gospodarka Projekty Projekty z dofinansowaniem ze środków... RPO Wystartuj z biznesem - Promocja... Targi i Konferencje Targi Rynku Usług Turystycznych...

Targi i Konferencje

13-10-2015

Targi Rynku Usług Turystycznych TOURISM AND EVENTS EXPO w Ostrudzie

Zdjęcie Artykułu

W dniach 8-9 października 2015 r. przedstawiciele Powiatu Ryckiego w ramach realizacji projektu pn. „Wystartuj z biznesem - Promocja powiatu ryckiego narzędziem rozwoju lokalnego” uczestniczyli w Targach Rynku Usług Turystycznych TOURISM AND EVENTS EXPO w Ostrudzie.

Nasz region w trakcie imprezy reprezentowali: Biuro Turystyki Szkolnej w Dęblinie (przedstawiciel Ryszard Mikulski) oraz kompleks rekreacyjny „Wyspa Wisła” w Stężycy (przedstawiciele: Monika Kozak, Aleksandra Buczek i Rafał Sulima).
 
Tourism and Events Expo to spotkanie branży turystycznej, na które złożyły się: największa w Polsce giełda Hosted Buyers, eksperckie prelekcje i panele dyskusyjne oraz wiele godzin rozmów biznesowych.Zamknięta, biznesowa forma wydarzenia w tym przypadku sprawdziła się znakomicie. Największa w Polsce giełda Hosted Buyers przełożyła się na intensywne rozmowy i około 2000 spotkań B2B. Wśród wystawców znalazły się renomowane hotele z całej Polski, regiony, uzdrowiska, jak i firmy eventowe.
 
Tourism and Events Expo był uzupełniony o szereg prelekcji wygłoszonych przez ekspertów z branży. W czasie paneli dyskusyjnych można było dowiedzieć się wszystkiego o najnowszych trendach w turystyce, perspektywach rozwoju hotelarstwa czy internetowych środkach promocji obiektu.
 
 
Uczestnictwo Powiatu Ryckiego w Targach Rynku Usług Turystycznych TOURISM AND EVENTS EXPO w Ostrudziebyło elementem realizacji projekt „Wystartuj z biznesem - Promocja Powiatu Ryckiego narzędziem rozwoju lokalnego” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013,  Działanie 2.4 schemat B -  Marketing gospodarczy

Targi Rynku Usług Turystycznych TOURISM AND EVENTS EXPO w Ostrudzie

Powrót