Tutaj jesteś Gospodarka Projekty Projekty z dofinansowaniem ze środków... RPO Wystartuj z biznesem - Promocja... Targi i Konferencje Targi Regionów i Produktów...

Targi i Konferencje

20-10-2015

Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON

Zdjęcie Artykułu

W dniach 15-17 października 2015 r. przedstawiciele Powiatu Ryckiego w ramach realizacji projektu „Wystaraj z biznesem - Promocja powiatu ryckiego narzędziem rozwoju lokalnego” uczestniczyli w Targach Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON w Poznaniu.

Nasz region reprezentowali: kompleks rekreacyjno-sportowy Wyspa Wisłą w Stężycy ( przedstawicielka Beata Wąsik) oraz Biuro Turystyki Szkolnej w Dęblinie ( przedstawiciel Ryszard Mikulski).
 
Była to już 26 edycja TOUR SALON, w której uczestniczyło 330 firm z 20 krajów.  Na stoiskach wystawienniczych można było zapoznać się z ofertami turystycznymi z całej Polski okraszone smakami regionalnymi, jak również reprezentantów 20 krajów, w tym popularnych u nas Włoch, Francji, Niemiec, Ukrainy, Federacji Rosyjskiej czy Albanii.
 
Makroregionem partnerskim imprezy był Green Velo, czyli trasy rowerowe, które już wkrótce będą przebiegały przez pięć województw: lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie i warmińsko-mazurskie.  
 
Tegoroczne targi to nie tylko prezentacje branży turystycznej, ale też spotkania z podróżnikami. Gościem specjalnym imprezy była  Martyna Wojciechowska.
 

Uczestnictwo Powiatu Ryckiego w Targach Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON w Poznaniu było elementem realizacji projekt „Wystartuj z biznesem - Promocja Powiatu Ryckiego narzędziem rozwoju lokalnego” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013,  Działanie 2.4 schemat B -  Marketing gospodarczy
 

Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON

Powrót