Tutaj jesteś Kultura i oświata Dzień Otwarty w Zespole Szkół...

Aktualności - Kultura i oświata

16-05-2016

Dzień Otwarty w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie

Zdjęcie Artykułu

13 maja 2016 r. w ZSZ nr 1 w Dęblinie odbył się Dzień Otwarty. Zwiedzanie szkoły, prezentacja projektów przygotowanych przez uczniów, słuchanie muzyki ze starych gramofonowych płyt, zajęcia modelarskie, pokaz pomiarów i urządzeń, warsztaty artystyczne techniką decoupage, warsztaty teatralne, budowanie makiety terenów zielonych, eksperymenty fizyczne, warsztaty tematyczne z informatyki, gry sportowe, seans filmowy czyli lekcja rosyjskiego inaczej, wspólne śpiewanie w języku niemieckim czy udzielanie pierwszej pomocy, to tylko część atrakcji przygotowanych dla gimnazjalistów, nauczycieli i rodziców.

Wszyscy zainteresowani mogli nie tylko zapoznać się z ofertą edukacyjną, ale też zwiedzić szkołę, zadać pytania nauczycielom, porozmawiać z uczniami, wziąć udział  w warsztatach, zajęciach, grach i zabawach. 

Gościliśmy młodzież z : Gimnazjum nr 1 , Gimnazjum nr 2, Gimnazjum nr 3  w Dęblinie, Gimnazjum nr 10 w Puławach, Gimnazjum w Gołębiu, Gimnazjum w Okrzei, Gimnazjum w Maciejowicach, Gimnazjum w Sobolewie, Gimnazjum w Stężycy, Gimnazjum w Sieciechowie i  Gimnazjum w Czernicu.  

Nie zawiodło Radio „Lublin”, którego dziennikarze doceniając wartość oferty wychowawczej i edukacyjnej naszej szkoły, wykazują stałe zainteresowanie ważnymi dla nas wydarzeniami. Dziękujemy. 

Wszystkim gimnazjalistom, rodzicom i nauczycielom serdecznie dziękujemy za przybycie do naszej szkoły,  za udział w zajęciach i pokazach. 

Dzień Otwarty w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie

Powrót