Tutaj jesteś Kultura i oświata Życzenia z okazji Dnia Pracownika...

Aktualności - Kultura i oświata

19-11-2020

Życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

Zdjęcie Artykułu

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego składamy wszystkim pracownikom jednostek związanych z pomocą społeczną, serdeczne podziękowania i wyrazy uznania za wysiłek oraz trud wkładany w codzienną pracę i pomoc jaką niesiecie Państwo potrzebującym mieszkańcom powiatu ryckiego.

Dla wielu z nich jesteście jedynymi osobami, które pochylają się nad ich życiowymi dramatami. To wielka odpowiedzialność i ciężka praca, do której potrzeba niezwykłych ludzi, takich jak Państwo. Dziękujemy za Waszą obecność w środowisku lokalnym, za profesjonalizm i aktywność w rozwiązywaniu problemów społecznych.

 

Przekazujemy Państwu wyrazy uznania za trud jaki wnosicie we wsparcie oraz pomoc osobom potrzebującym, za zdolność zrozumienia drugiego człowieka, wyrozumiałość, życzliwość i tolerancję.

 

Życzymy Państwu poczucia spełnienia i satysfakcji w służbie drugiemu człowiekowi. Niech każdy dzień tej odpowiedzialnej pracy przynosi zadowolenie oraz oczekiwane efekty. Niech nie zabraknie Wam sił do pełnienia tej niezwykle szlachetnej służby.

 

Z wyrazami szacunku i uznania
 
Wicestarosta Rycki
Monika Kośmińska
 
Przewodniczący Rady Powiatu
 Piotr Łysoń
 
Starosta Rycki
Dariusz Szczygielski
 
 
Powrót