Tutaj jesteś Kultura i oświata Stypendia dla wybitnie zdolnych...

Aktualności - Kultura i oświata

13-12-2016

Stypendia dla wybitnie zdolnych uczniów z ZSZ nr 1 w Dęblinie

Zdjęcie Artykułu

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie odebrali z rąk Marszałka Województwa Lubelskiego stypendia dla wybitnie zdolnych uczniów. Stypendia finansowane są z programów stypendialnych "Lubelskie wspiera uzdolnionych" oraz "Lubelska Kuźnia talentów". Uroczystą Galę wręczenia listów gratulacyjnych zorganizowano 9 grudnia 2016r. w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Patryk Sędowski uczeń klasy 2 tl1- najlepszy uczeń w roku szkolnym 2015/2016 w całym zespole szkół. Jego średnia końcoworoczna to 5,16. Otrzymał podwójne stypendium zarówno z projektu "Lubelskie wspiera uzdolnionych" jak i z programu "Lubelska kuźnia talentów". Patryk jest uczniem zdolnym, bardzo pilnym, pracowitym i ambitnym, systematycznie wykonuje powierzone mu zadania i jest w nich bardzo wytrwały, pracuje szybko i dokładnie. Jego zainteresowania związane są z naukami ścisłymi, jak matematyka, fizyka, oraz przedmioty zawodowe. Chętnie rozwiązuje dodatkowe zadania i bierze czynny udział w konkursach wiedzy.  Posiada predyspozycje teoretyczne i praktyczne dla zawodu mechanik lotniczy. Jego opiekunami dydaktycznymi czuwającymi nad jego indywidualnym rozwojem edukacyjnym są Magdalena Wojdat - nauczyciel matematyki i fizyki oraz Mirosław Lentas - nauczyciel aerodynamiki i mechaniki lotu.

Tomasz Sudoł uczeń klasy 2 te- najlepszy uczeń w roku szkolnym 2015/2016 w Technikum Elektrycznym. Tomek otrzymał stypendium z projektu "Lubelska kuźnia talentów". Jest uczniem zdolnym, pracowitym i systematycznym.  Jego mocną stroną jest odpowiedzialność, solidność, cierpliwość, nie zniechęca się trudnościami. Posiada predyspozycje teoretyczne i praktyczne dla zawodu elektronika, automatyka, elektryka. Interesuje się nowoczesnymi technologiami. Jest uzdolniony matematycznie. Jego opiekunem dydaktycznym czuwającymi nad jego indywidualnym rozwojem edukacyjnym jest Mariusz Wojtaś - nauczyciel elektrotechniki i elektroniki oraz pomiarów w elektrotechnice i elektronice.

Serdecznie gratulujemy.
 
Opisała: pedagog szkolny - I. Z.

Stypendia dla wybitnie zdolnych uczniów z ZSZ nr 1 w Dęblinie

Powrót