Tutaj jesteś Kultura i oświata Bal studniówkowy I Liceum...

Aktualności - Kultura i oświata

27-01-2017

Bal studniówkowy I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Rykach

Zdjęcie Artykułu

W dniu 19 stycznia 2017r. w restauracji Nowy Pilczyn odbył się bal studniówkowy 118 III-cio klasistów z I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie  w Rykach.

O godzinie 18-tej Daria Leszek i Adam Osiak, prowadzący część oficjalną, powitali gości i rozpoczęli bal. W tradycyjnym polonezie wystąpiły po kolej wszystkie klasy, prezentując oryginalne, niepowtarzalne układy. Zaproszeni goście w osobach starosty p. Stanisława Jagiełło, burmistrza p. Jarosława Żaczka i przewodniczącego rady rodziców p. Jarosława Lipskiego, życzyli  wszystkim udanego balu, niezapomnianych wrażeń i powodzenia podczas niedalekich już egzaminów.

Dyrektor p.Mariusz Grzelak gratulował rodzicom i nauczycielom zdolnej młodzieży oraz życzył przyszłym absolwentom, aby nie bali się patrzeć w przyszłość, bo to od nich zależy, jak wykorzystają zgromadzony kapitał, w który rodzice i nauczyciele ich wyposażyli - "Non scholae, sed vitae discimus" / "nie dla szkoły, lecz dla życia się uczymy"/.

Wzruszeni wychowawcy klas: IIIa p. Anna Filipek, IIb- p. Katarzyna Romaszko, IIIc - p. Barbara Ławruszko, IIId- p. Teresa Giza otrzymali od wychowanków bukiety kwiatów. Przy muzyce zespołu Relaks szampańska zabawa trwała do białego rana /a konkretnie do 5-tej rano.../ i nawet poranna gołoledź nie była w stanie zatrzeć wrażenia, że tej nocy coś się skończyło i zaczął się nowy rozdział życia zwany dorosłością...


Bal studniówkowy I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Rykach

Powrót