Tutaj jesteś Kultura i oświata Maturzyści z ZSZ nr 2 w Dęblinie...

Aktualności - Kultura i oświata

02-02-2017

Maturzyści z ZSZ nr 2 w Dęblinie zatańczyli poloneza

Zdjęcie Artykułu

14 stycznia 2017 roku odbyła się studniówka maturzystów Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie. Bal miał miejsce w sali bankietowej "Wisełka" w Stężycy. Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnym polonezem w wykonaniu uczniów klas IV, a korowód poprowadziła dyrektor Gabriela Wojdat wraz z Robertem Patajem.

Następnie był czas na liczne i podniosłe przemówienia gości, którzy zachęcali, aby na tę wyjątkową noc odsunąć wszystkie zmartwienia, cieszyć się i bawić. Przemówienia rozpoczęła dyrektor szkoły, następnie głos zabrali: Hanna Czerska-Gąsiewska Przewodnicząca Rady Powiatu, Stanisław Jagiełło Starosta Rycki, Beata Siedlecka Burmistrz Dęblina i Dorota Krypska przedstawiciel rodziców.

W połowie zabawy nadszedł czas na występ artystyczny. Uczniowie kl IV TE/TH i IV TG w komiczny sposób przedstawili swoje szkolne życie, a następnie odtańczyli belgijkę.

Zabawa trwała do białego rana, sam bal był wydarzeniem podniosłym i wyjątkowy. I chociaż ta studniówka to już historia, to tegoroczni maturzyści zapamiętają ją do końca życia.

Maturzyści chcieli jeszcze raz podziękować wychowawczyniom – Ewie Kani i Janinie Wiraszce – za trud włożony w pomoc przy przygotowaniu studniówki. Wyrazy wdzięczności składają także Hannie Warownej i Robertowi Patajowi – nauczycielom wychowania fizycznego – za cierpliwość przy nauce poloneza.


Maturzyści z ZSZ nr 2 w Dęblinie zatańczyli poloneza

Powrót