Tutaj jesteś Kultura i oświata Oferta edukacyjna na rok szkolny...

Aktualności - Kultura i oświata

19-05-2017

Oferta edukacyjna na rok szkolny 2017/2018

Zdjęcie Artykułu

Oferta edukacyjna kształcenia ponadgimnazjalnego w roku szkolnym 2017/2018 zawiera pełne informacje na temat szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Rycki. Szeroki wachlarz zawodów na poziomie technikum i zasadniczej szkoły zawodowej oraz oferta liceum ogólnokształcącego powinna w pełni zaspokoić potrzeby tegorocznych absolwentów gimnazjów w zakresie edukacji na poziomie ponadgimnazjalnym.

Po raz kolejny prowadzimy na terenie Powiatu Ryckiego elektroniczny nabór do szkół ponadgimnazjalnych, do którego przystąpiły wszystkie szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne z terenu naszego powiatu. Dzięki tej formie naboru gimnazjaliści mają stały dostęp do aktualnej oferty szkół oraz natychmiastową informację o wynikach naboru. 

Szczegółowa informacja o liczbie oddziałów klas pierwszych oraz liczby uczniów przyjmowanych do klas pierwszych w roku szkolnym 2017/2018 znajduje się w załączniku –Liczba oddziałów i uczniów w klasach pierwszych.


Informacje dotyczące oferty edukacyjnej oraz naboru można również uzyskać bezpośrednio  w szkołach, na stronach internetowych szkół oraz na stronie internetowej:  

https://lubelszczyzna.edu.com.pl/Kandydat 

Liczba oddziałów i uczniów w klasach pierwszych, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [364.19 KB]

Powrót