Tutaj jesteś Kultura i oświata Zaproszenie na Festiwal

Aktualności - Kultura i oświata

05-07-2017

Zaproszenie na Festiwal

Zdjęcie Artykułu

Marszałek Województwa Lubelskiego Sławomir Sosnowski, Starosta Rycki Stanisław Jagiełło oraz Wójt Gminy Stężyca Zbigniew Chlaściak serdecznie zapraszają na Festiwal „W KRAINIE LUBELSKICH RYB”, który odbędzie się 16 lipca br. (niedziela) na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego Wyspa Wisła w Stężycy.

W programie Festynu zaplanowano m.in.: kiermasz ryb słodkowodnych i potraw, zawody wędkarskie, pokazy kulinarne Giena Mientkiewicza oraz wspólne gotowanie i degustacja portugalskiej zupy Caldeirada de Peixe z polskich ryb.

W trakcie imprezy odbędzie się również I Turniej Sołtysów i Przewodniczących Rad Osiedlowych Powiatu Ryckiego. Zawodnicy będą zmagali się z takimi konkurencjami jak: rzut ziemniakiem, zbieranie podatku, rzut podkową, rzut beretem czy lanie wody. Szczegółowe informacje o Turnieju znajdziecie Państwo w załączonym Regulaminie. Na zwycięzców Turnieju czekają atrakcyjne nagrody.

Plakat

Plakat, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [6.54 MB]

Regulamin I Turnieju Sołtysów i Przewodniczących Rad Osiedlowych Powiatu Ryckiego, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [50.27 KB]

 

 

Powrót