Tutaj jesteś Kultura i oświata Wręczenie aktów powołania dla...

Aktualności - Kultura i oświata

05-09-2017

Wręczenie aktów powołania dla dyrektorów placówek oświatowych

Zdjęcie Artykułu

28 sierpnia w Starostwie Powiatowym w Rykach Starosta Rycki Stanisław Jagiełło, Wicestarosta Stanisław Włodarczyk wraz z Naczelnikiem Wydziału Edukacji, Kultury, Zdrowia i Spraw Społecznych Małgorzatą Grzechnik, wręczyli akty powołania dla dyrektorów Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Rykach i w Dęblinie.

Konkursy na stanowiska dyrektorów poradni odbyły się w czerwcu br.

O stanowisko dyrektora Poradni w Rykach ubiegały się dwie osoby. Nowym dyrektorem Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Rykach została Pani Mirosława Brasławska-Haque, która zastąpiła odchodzącą na emeryturę Panią Alicję Kuchnio.

Na stanowisko dyrektora dęblińskiej Poradni ofertę złożyła jedna osoba. Nowym-starym dyrektorem Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Dęblinie jest Pani Magdalena Piechota, która tę funkcję będzie pełniła już trzecią kadencję.

W czerwcu br. odbyły się również konkursy na dyrektorów Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie i Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Rykach. Zmian na niniejszych stanowiskach nie ma – dyrektorem ZSZ nr 1 w Dęblinie nad jest Pani Jolanta Kiebzak, a ZSZ nr 1 w Rykach Pan Marek Ochap. Akty powołania dyrektorzy otrzymali w lipcu podczas sesji Rady Powiatu w Rykach.

Wręczenie aktów powołania dla dyrektorów placówek oświatowych

Powrót