Tutaj jesteś Kultura i oświata FERIE ZIMOWE W GÓRACH DLA DZIECI...

Aktualności - Kultura i oświata

18-01-2018

FERIE ZIMOWE W GÓRACH DLA DZIECI ROLNIKÓW

Zdjęcie Artykułu

Stowarzyszenie Europejskie Centrum Integracji i Współpracy Samorządowej „Dom Europy” przedstawia ofertę wypoczynku zimowego dla 50 dzieci w RABCE ZDRÓJ koło Zakopanego. Wypoczynek zimowy w ramach promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej został dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 750 zł na każdego uczestnika.

Termin zimowiska: 02 – 11 luty 2018 rok (10 dni)
Miejsce: Dom Wypoczynkowy Żuraw w Rabce Zdrój
Uczestnicy: 50 dzieci w wieku 10-16 lat (urodzonych po 1 stycznia 2002 roku)

W ramach wypoczynku zimowego zapewniamy ciekawe wycieczki krajoznawcze po Rabce Zdój, Zakopanym i okolicach, zajęcia sportowe na stoku narciarskim z nauką jazdy pod okiem instruktora, zajęcia na lodowisku, w aquaparku a także gry i zabawy integracyjne na śniegu. Wieczorem planowane są zajęcia takie jak dyskoteki, wspólne oglądanie filmów oraz karaoke i inne zabawy kolonijne.

OFERTA SPECJALNA DLA DZIECI ROLNIKÓW UBEZPIECZONYCH W KRUS: 700 zł - Pozostałą kwotę dopłaca Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 750 zł na uczestnika

Warunki oferty specjalnej dla dzieci rolników: wymagane jest potwierdzenie uprawnień do świadczenia KRUS (oryginał zaświadczenia wystawionego przez terenowy oddział KRUS). UWAGA: nie będą uwzględniane odcinki wpłat!!!)
Oryginał zaświadczenia pobranego z KRUS, powinienem wykazywać, że jedno z rodziców/prawnych opiekunów jest ubezpieczone w pełnym zakresie w KRUS (jednocześnie na ubezpieczenie emerytalno – rentowe oraz wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie) lub pobiera rentę bądź emeryturę z KRUS.
Zaświadczenia muszą być wystawione na rodziców/prawnych opiekunów.
Rodzice/opiekunowie prawni pobierający rentę bądź emeryturę zobowiązani są o przedstawienie zaświadczeń z KRUS, stwierdzających pobieranie renty bądź emerytury z KRUS (odcinek o wysokości renty nie jest dokumentem). Wszystkie dokumenty muszą być oryginalne!

Więcej informacji oraz Zapisy na zimowisko: TELEFON: 508-194-663
Strona: domeuropy.lubelskie.pl

Dokumenty do pobrania są dostępne poniże oraz na stronie:
http://domeuropy.lubelskie.pl/zimowisko-dla-dzieci-lubelskiego-podkarpackiego-2018

 

Przetwarzanie danych osobowych, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [95.43 KB]

Karta kwalifikacyjna, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [99.92 KB]

Oferta dla rodziców, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [607.96 KB]

Zimowisko

Powrót