Tutaj jesteś Kultura i oświata Życzenia dla Absolwentów i Maturzystów

Aktualności - Kultura i oświata

26-04-2018

Życzenia dla Absolwentów i Maturzystów

Zdjęcie Artykułu

Drodzy Absolwenci i Maturzyści W tym uroczystym dniu składamy Wam serdeczne gratulacje z okazji ukończenia szkoły. Mamy nadzieję, że na świadectwach ukończenia są oceny, z których jesteście zadowoleni, a może nawet dumni.

Przed Wami ważne wydarzenie - Matura. To czas na sprawdzenie Waszej wiedzy i umiejętności przed rozpoczęciem dalszego kształcenia czy podjęciem pracy zawodowej. Ufamy, że jesteście dobrze przygotowani do czekających Was egzaminów, do podjęcia dalszej nauki na studiach oraz do podejmowania odpowiedzialnych decyzji. Jesteśmy przekonani, że nauczyciele dołożyli wszelkich starań, by Wam w tym pomóc, a Wasze wyniki będą także Ich sukcesem.

Słowa wdzięczności kierujemy do Dyrektorów, Nauczycieli i Rodziców, którzy z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem kształtowali Wasze postawy, inspirowali do zdobywania wiedzy oraz wspierali mądrymi radami i wskazówkami. To dzięki Państwa wysiłkom i zaangażowaniu szkoła jest miejscem wszechstronnego rozwoju młodych ludzi a efekty Państwa pracy wpisują się w historię i kształtują współczesność.

 

Przewodnicząca Rady Powiatu
 Hanna Czerska-Gąsiewska
Starosta Rycki
Stanisław Jagiełło

                                   

Powrót