Tutaj jesteś Kultura i oświata XV POWIATOWY KONKURS WIEDZY O AIDS -...

Aktualności - Kultura i oświata

10-12-2018

XV POWIATOWY KONKURS WIEDZY O AIDS - WYNIKI

Zdjęcie Artykułu

5 grudnia 2018 roku w gościnnych progach Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. Władysława Korżyka w Rykach odbył się XV Powiatowy Konkurs Wiedzy o AIDS organizowany przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Rykach oraz Starostwo Powiatowe w Rykach.

Z ważną i trudną tematyką AIDS zmagali się uczniowie klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych z 7 szkół Powiatu Ryckiego, którzy zostali laureatami etapu szkolnego konkursu. Do etapu powiatowego przystąpiło 18 uczniów.

Na podsumowaniu konkursu swoją obecnością zaszczycili: Wicestarosta Rycki Pan Dariusz Cenkiel; Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury, Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Rykach Pani Małgorzata Grzechnik oraz Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Rykach Pan Marek Ochap, którzy wraz z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym Panią Grażyną Rybak - pełniącą w tym dniu również funkcję Przewodniczącej Komisji konkursowej - wręczyli nagrody, złożyli gratulacje oraz podziękowania.

Laureatami etapu powiatowego konkursu zostali:

  1. Iga Mielczarek z Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego w Dęblinie.
  2. Maksymilian Pokrywka z Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego w Dęblinie.
  3. Szymon Sowa z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. Władysława Korżyka w Rykach.

 

Nagrody dla finalistów ufundowało Starostwo Powiatowe w Rykach.

Gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie, w szczególności jego laureatom. Składamy serdeczne podziękowania dla grona pedagogicznego – koordynatorów szkolnych za ich zaangażowanie w przygotowanie uczniów. Szczególne podziękowania należą się Zespołowi Szkół Zawodowych nr 1 im. W. Korżyka w Rykach za pomoc w organizacji etapu powiatowego konkursu.

XV POWIATOWY KONKURS WIEDZY O AIDS - WYNIKI

Powrót