Tutaj jesteś Kultura i oświata Studniówka w Zespole Szkół Zawodowych...

Aktualności - Kultura i oświata

23-01-2019

Studniówka w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie

Zdjęcie Artykułu

Na tę wyjątkową noc czwartoklasiści czekali cztery lata. 12 stycznia 2019 roku odbyła się studniówka maturzystów Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie.

Bal miał miejsce w sali bankietowej "Wisełka" w Stężycy. Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnym polonezem w wykonaniu uczniów klas IV, a korowód poprowadziła pani dyrektor Mariola Sulima wraz z panem Dariuszem Piwońskim.          

Następnie był czas na liczne i podniosłe przemówienia gości, którzy zachęcali, aby na tę wyjątkową noc odsunąć wszystkie zmartwienia, cieszyć się i bawić. Przemówienia rozpoczęła pani dyrektor, następnie głos zabrali: p. Dariusz Szczygielski (Starosta Rycki), p. Dariusz Cenkiel (Wicestarosta Rycki), p. Beata Siedlecka (Burmistrz Dęblina).           

W połowie zabawy nadszedł czas na występ artystyczny. Uczniowie kl IV TH i IV TG w komiczny sposób przedstawili szkolne życie w krzywym zwierciadle. Zabawa trwała do białego rana, sam bal był wydarzeniem podniosłym i wyjątkowy. I chociaż ta studniówka to już historia, to tegoroczni maturzyści zapamiętają ją do końca życia.         

Maturzyści chcieli jeszcze raz podziękować wychowawczyniom – p. Hannie Prokockiej i p. Robertowi Patajowi – za trud włożony w pomoc przy przygotowaniu studniówki. Wyrazy wdzięczności składają także p. Robertowi Patajowi i p. Dariuszowi Piwońskiemu – nauczycielom wychowania fizycznego – za cierpliwość i cenne wskazówki przy nauce poloneza.

Tekst/foto ZSZ nr 2 w Dęblinie

Studniówka w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie

Powrót