Tutaj jesteś Kultura i oświata STUDNIÓWKA 2019 w I LO w Rykach

Aktualności - Kultura i oświata

11-02-2019

STUDNIÓWKA 2019 w I LO w Rykach

Zdjęcie Artykułu

9 lutego o godzinie 19-tej w "Gościńcu pod lasem" w Grabowcach Dolnych odbył się bal studniówkowy 3-cioklasistów z I LO im. M. Skłodowskiej-Curie w Rykach..

Prowadzący, Paulina Góraj z IIIc i Wojtek Majek z IIIb, powitali gości w osobach Małgorzaty Grzechnik - Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury, Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Rykach, Anny Kornas – Przewodniczącej Rady Rodziców, Mariusza Grzelaka - Dyrektora ILO, Małgorzatę Grzelak, Agnieszkę Piotrowską, Ewę Wałach i Iwonę Piłat – wychowawczynie klas III-ch, grono pedagogiczne i pracowników szkoły, rodziców i wszystkich uczniów. Następnie zaprosili do POLONEZA kolejne klasy, które zaprezentowały oryginalne układy taneczne, ćwiczone już od miesięcy – było na co popatrzeć i niejednemu rodzicowi łza zakręciła się w oku…
 
Kolejnym punktem uroczystości były przemówienia, życzenia, kwiaty i podziękowania – finałem był walc rozpoczynający  BAL. Wspaniała zabawa trwała do białego rana. Dodatkową atrakcją  były wybory KRÓLA i KRÓLOWEJ Studniówki – była to niespodzianka przygotowana przez rodziców z komitetu studniówkowego. Spośród 6 uczniów wytypowanych przez wszystkich uczestników balu, po czterostopniowych eliminacjach, komisja konkursowa wybrała tegoroczną parę królewską. KRÓLEM I KRÓLOWĄ STUDNIÓWKI 2019 zostali: Jakub Filipek z kl. IIId i Julia Kuchnio z IIIa.
 
Przyszli Maturzyści

STUDNIÓWKA 2019 w I LO w Rykach

Powrót