Tutaj jesteś Kultura i oświata Frekwencyjny sukces podczas dnia...

Aktualności - Kultura i oświata

20-03-2019

Frekwencyjny sukces podczas dnia otwartego w ZSZ nr 2 w Dęblinie

Zdjęcie Artykułu

13 marca 2019 r. Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie jako pierwszy ze szkół średnich w mieście i powiecie zorganizował dzień otwarty.

Frekwencja przeszła najśmielsze oczekiwania – szkołę odwiedziło blisko 500 uczniów trzecich klas gimnazjów i ósmych klas szkół podstawowych z Dęblina i okolic.

Impreza rozpoczęła się od zaprezentowania w żartobliwej formie („Absolwenci Garów na krańcach świata”) kierunków kształcenia znajdujących się w naszej ofercie edukacyjnej, a także szans i możliwości, jakie daje uczniom uczestnictwo w programie ERASMUS+. Uczniowie zaprezentowali także swoje talenty artystyczne i sportowe, pokazując tym samym, że „Gary” dają im możliwość wszechstronnego rozwoju.

Następnie goście pod opieką gospodarzy (uczniów klas pierwszych) mogli wziąć udział w zajęciach prowadzonych w poszczególnych pracowniach, czyli warsztatach, laboratoriach, np. pokazie barmańskim, zajęciach przyrodniczych, językowych, matematycznych i kulturowych. Dla gości – uczniów i ich opiekunów przygotowano także poczęstunek.

ZSZ nr 2 w Dęblinie  

Frekwencyjny sukces podczas dnia otwartego w ZSZ nr 2 w Dęblinie

Powrót