Tutaj jesteś Kultura i oświata III MIEJSCE UCZNIA Z ZSZ NR 1 W...

Aktualności - Kultura i oświata

13-03-2020

III MIEJSCE UCZNIA Z ZSZ NR 1 W DĘBLINIE W XI MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE ARTYSTYCZNYM

Zdjęcie Artykułu

29 lutego 2020 r. w auli Liceum Ogólnokształcącego w Turku odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród uczestnikom XI Międzynarodowego Konkursu Artystycznego im. Włodzimierza Pietrzaka pt. "Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem".

Ideą konkursu było dawanie dzieciom i młodzieży okazji do pokazania swojego talentu, motywowania ich do pracy nad udoskonalaniem swoich umiejętności.
 
Uczeń z klasy I Technikum Informatycznego Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie - Jakub Wójcik, został laureatem III Miejsca edycji fotograficznej tego konkursu, za temat „Natura”. To ogromny powód do dumy, ponieważ do edycji fotograficznej XI Międzynarodowego Konkursu Artystycznego wpłynęło aż 272 prace fotograficzne z Polski, Białorusi i Stanów Zjednoczonych. Miło było usłyszeć, że uczeń Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Dęblinie stanął na podium i zdobył jedną z głównych nagród. Opiekunem Jakuba ze strony szkoły była Małgosia Radomska, która wytypowała go do udziału oraz czuwała nad wyborem zdjęć.
 
Jako podsumowanie konkursu Jury Konkursowe wyrazili opinię, że uczestnicy wykazali się ogromną wrażliwością, talentem oraz dojrzałością.

III MIEJSCE UCZNIA Z ZSZ NR 1 W DĘBLINIE W XI MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE ARTYSTYCZNYM

Powrót