Tutaj jesteś Powiat Ochrona zdrowia WYNIKI ETAPU POWATOWEGO VI...

Aktualności - Ochrona zdrowia

01-10-2018

WYNIKI ETAPU POWATOWEGO VI REGIONALNEJ OLIMPIADY WIEDZY O ZDROWIU PSYCHICZNYM

Zdjęcie Artykułu

28 września 2018 roku w Starostwie Powiatowym w Rykach odbył się etap powiatowy VI Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym. Do konkursu przystąpiło 19 uczniów z siedmiu szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Ryckiego.

Podsumowanie i ogłoszenie wyników nastąpiło w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Rykach. Uczestnicy i koordynatorzy szkolni, dzięki uprzejmości kierownictwa placówki, mogli zapoznać się ze jej strukturą, poszczególnymi pracowniami. Mieli okazję zobaczyć, jak na co dzień wygląda rehabilitacja społeczno-zawodowa uczestników warsztatów, którzy dodatkowo przygotowali specjalny występ artystyczny.  

Laureatami etapu powiatowego olimpiady, a tym samym uczestnikami etapu regionalnego, którzy reprezentować nas będą we Włodawie zostali:

  • Daniel Furtak (uczeń III klasy Technikum Mechanicznego w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. Władysława Korżyka w Rykach),
  • Kinga Janiszek (uczennica II klasy I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Rykach),
  • Weronika Filipek (uczennica III klasy Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 im. Leona Wyczółkowskiego w Rykach).

Nagrody dla zwycięzców ufundowane zostały przez Powiat Rycki.

Finał olimpiady odbędzie się już 10 października 2018 roku we Włodawie, gdzie łącznie 15 najlepszych uczniów z pięciu powiatów województwa lubelskiego przystąpi do finałowej rozgrywki.

Gratulujemy wszystkim laureatom etapów szkolnych. Życzymy dalszych sukcesów.

Serdecznie dziękujemy Warsztatom Terapii Zajęciowej w Rykach za zaangażowanie i pomoc w organizacji podsumowania etapu powiatowego olimpiady.

Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów. Wierzymy, że wśród nich jest zwycięzca tegorocznej Olimpiady.

WYNIKI ETAPU POWATOWEGO VI REGIONALNEJ OLIMPIADY WIEDZY O ZDROWIU PSYCHICZNYM

Powrót